En Ucuz Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

  • 0
En Ucuz Otobüs Bileti Nasıl alınır.

En Ucuz Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

En Ucuz Otobüs Bileti nasıl alınır ? Online otobüs, uçak ve ido bileti satışına başladığımız 2014 yılından bu zamana Türkiyede bulunan birçok otobüs firmasının biletlerini tek akranda otobüs firmalarının bilet fiyat seçenekleri ile online olarak satmaktayız.

En Ucuz Otobüs Bileti Enucuzotobüsbileti.com; da

Güvenilir, Kaliteli ve En iyi Müşteri hizmetleri anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor . Bu fırsatlar aynı zamanda gidecek olduğunuz bölgeye giden tüm otobüs firmalarının biletlerini tek ekranda görebilmeniz sağlıyor. İşte bu avantaj ile listeden en ucuz otobüs bileti‘ ni bulup almanızı sağlıyor.

Sayfada sizi takip eden Mavi baloncuk ta bulunan BİLET ARA butonuna basarak karşınız gelen Bilet arama ekranında Nereden; ve Nereye; gitmek istiyorsanız seyahat bilgilerinizi girerek hemen sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bilet Arama ekranından sadece bilet satın alma işlemi değil aynı zamanda bilet rezervasyonuda yapabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırdığınız Otobüs Biletinizi daha sonra satın alabilirsiniz. Rezerve ettiğiniz Otobüs Biletlerinde opsiyon süreniz son 3 saat kalaya kadar geçerlidir.

Enucuzotobüsbileti.com‘ da bulunan Online Bilet Satış ve Rezervasyon Ekranı üzerinden de alınabilen uçak  ve otobüs biletlerinde yolcular gitmek istedikleri yerlerden; ulaşıcakları noktaları belirleyip biletlerini kolaylıkla satın alabilmektedirler.

Neden Acenta dolaşmak zorunda kalsınız, Siztemimiz birçok otobüs firmasının yer aldığı yazılım sayesinde neredeyse bütün firmaları 2 saniye içersinde ayağınıza getiriyor. Size sadece Seyahat edeceğiniz firmayı seçmek kalıyor.

Online Otobüs Bileti Arama sistemi’ miz; Araçlarda bulunan yolcu kapasitelerinden ve satılan koltuklarında görüntülenmesine kadar, izleyeceği yol güzergahından otobüslerde bulunan her türlü donanıma kadar bütün bilginin bulunduğu bu bölümlerden En Ucuz Otobüs Bileti fiyat seçenekleri ile seyahate başlayabilirler.

Öyle ki Yolcular oturmak istediklere yere göre yer ayarlayabilmekte, yanında oturmasını istedikleri yolcunun cinsiyetlerini tercih edebilmekte, Otobüsün modelini ve niteliklerini görebilmekte ve son olarak da Otobüsün rotasına bakarak mola yerlerini ve tahmini yolculuk süresini önceden bilebilmektedir.

Hangi Hizmetlerden Yararlanabilirim ?

Yolculuğun uzun sürdüğü durularda yolcuların elektronik eşyalarının şarjlarının doldurulması gibi durumların ortaya çıkması halinde ise otobüste içersinde yer alan elektronik şarj prizlerini kullanabilirler. Bu sayede yolcular En Ucuz Otobüs Bileti alarak en kaliteli ve en iyi müşteri memnuniyeti ile yolculuklarının tadını çıkarabilmeleri mümkün olmaktadır..

Olduki seyahat edecek uçak yada otobüs yada İdo yolcularımız sitemiz üzerinde bazı sorularına yanıt bulamadılar ? Merak etmeyin bizlere 365 boyunda gece yada gündüz herhangi bir saattte telefon açabilir ve tüm sorularınızın yanıtlarını bizden alarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Aldığım Otobüs Bileti’ ni iptal edebilirmiyim ?

Satın aldığınız biletlerde iptal durumları hakkındada bilmeniz gerekenleri söyleyelim. Sitemiz üzerinden satın aldığınız otobüs ve uçak biletlerindeki iptal etme durumları şöyledir. Satın aldığınız bilet eğer Otobüs Bileti ise !

En Ucuz Otobüs Biletini‘ zi yolculuğunuzun başlamasına son 1 Saat; kalaya kadar sitemiz üzerinden yada Telefon açarak Müşteri hizmetlerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kredi Kartı ile yaptığınız ödemeniz otomatik olarak iptal işleminin hemen akabinde kartınıza hemen iade edilir.

Satın aldığınız bilet eğer bir uçak bileti ise uçak biletlerini sadece çağrı merkezlerimiz vasıtası ile iptal edebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda 7 / 24 açık olan çağrı merkezlerimizi arayara işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tags : 


Yorum Yap

*

code