GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik Sözleşmesi - Enucuzotobüsbileti - Enhızlı bilet ve Yolcular hakkında

Gizlilik Sözleşmesi – Enucuzotobüsbileti

Gizlilik Sözleşmesi gereğince, Enucuzotobüsbileti.com, yolcularının bütün bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine çok önem vererek gerekli tedbirleri almış bulunmaktadır.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Enucuzotobüsbileti.com üzerinden yolculuk için yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizin, güvenlik ve gizliliği ile ilgili yöntemleri ve kuralları açıklamaktadır.

Enucuzotobüsbileti.com web sitesini yada mobil sistemini kullanarak, gizliliğe ve site kurallarına sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmiş bulunuyorsunuz.

Buınun yanı sıra  , Enucuzotobüsbileti.com‘a sunduğunuz bilgilerinizin  Gizlilik Sözleşmesi‘nde belirtildiği biçimde tedarikçiler veya aracı kurumlar tarafından toplanarak kullanılmasını da kabul etmiş oluyorsunuz..

Gizlilik Sözleşmesi Web Sitesi’nin ve Enucuzotobüsbileti.com mobil uygulamasının tüm kısımlarında aynı kurallar geçerlidir.

Aşağıda belirttiğimiz durumlar için, hakkınızdaki bilgi ve hesabınızın veya iletişim bilgilerinizin içeriği hakkındaki bilgilere ulaşabilir ve bunları açıklayabiliriz:

Yasalara ve bize tebliğ edilen yasal işlemlere uyma

Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dahil Kullanım Şartları ile Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin olası ihlallerini araştırma veya teyit etme.

Enucuzotobüsbileti.com çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklı bulunmaktadır.

  1. Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi,
  2. İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması,
  3. Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve
  4. Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması.

Web Sitesi’ni ve mobil uygulamayı kullanarak site veya mobil uygulama aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizi Enucuzotobüsbileti.com ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentelerin sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.

Alışveriş sırasında kullanılan Kredi kartı bilgileriniz ise siteden bağımsız olarak şu anda mevcut en güvenli teknoloji olan Extension Validation SSL Sertifikası ile şifrelenip gerekli mercilere ulaşır.

Gizlilik Sözleşmesi, gereğince Enucuzotobüsbileti.com’ un size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için, isim, soyisim kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan, talep edilen ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir ve zorunludur.

Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması, rezervasyon ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatistiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır.İletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır.

SSL‘den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler ve işlemleriniz hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

Enucuzotobüsbileti.com, Gizlilik Sözleşmesi‘ ni güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; Kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.