GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenli Alışveriş - 3D Secure - Enucuzotobüsbileti

Güvenli Alışveriş !

Güvenli Alışveriş ; İçiniz rahat olsun, online alışverişte güvenli adreste yer almaktasınız. Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde en yüksek, güvenlik protokolleri uygulanmaktadır. EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure sistemleri ile güvenliğinizi riske etmeden web sitemizden özgür, güvenli ve huzurlu bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Enucuzotobüsbileti.comGüvenli Alışveriş için kredi kartı ile yapmış veya yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için sürekli en son güvenlik teknolojilerini kullanmaktadır. En iyi hizmet sağlayıcıları kullanmaktayız. Kredi kartı güvenliği konusunda web sitemizin birimleri de yardıma hazır kıta bulunmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi girmiş olduğunuz her bir sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar ikonu bulunur. Bu anahtar ikonu, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin hiç kimse tarafından  görülemeyeceğinin göstergesidir.

Sizden Güvenli Alışveriş yapabilirmiyim ?

Enucuzotobüsbileti.com; Güvenli Alışveriş için, kişisel bilgilerinizi, kart numaranızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Web sitemizden  alacağınız her bir uçak bileti, otobüs bileti yada ido bileti için  kart bilgilerinizi yeniden tekrar  girmenizin sebebi budur.

EV SSL Güvenlik Sertifikası

Enucuzotobüsbileti.com, Güvenli Alışveriş için ! SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek üst standardı olan EV SSL sertifikasına sahip olan online alışveriş sistemidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen bütün firmalarda olduğu gibi, enucuzotobüsbileti.com’ da çok iyi donanıma sahip bir güvenlik prosedüründen geçmiş bulunmaktadır.

3D Secure – 3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, internet üzerinden online alışveriş yapan siz değerli müşteri ve ziyaretçilerimizin güvenliğini sağlamak için Uluslar arası kart kuruluşları tarafınca geliştirilmiş bir güvenli kimlik doğrulama sistemidir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde şifre ile kredi kartı sahipliğini onaylayarak işlem yapan bir sistemdir..

Visa Kredi Kartları için kullanılan uygulamasının adı “Verified by Visa”, Master Card için olanın adı ise “SecureCode” dir.   Bu sistemde yapılan alışverişin kabul edilebilmesi için;  kart sahibinin yapılan işlemin akabinde  onaylaması için Kredi kartını alırken tanımladığı cep telefonuna bir şifre gönderir. Gönderilen şifreyi online alışveriş yapmak istediği web sitesinin penceresinde açılmış olan 3d Secure Ekrana bu şifreyi girmesi gerekmektedir.

3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilmek için enucuzotobüsbileti.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı bulunduğu banka bu sistemi desteklemesi gerekmektedir.