UÇAK BİLETİ

En Ucuz Uçak Bileti Enucuzotobüsbileti.com' dan alınır

Uçak Bileti

Uçak Bileti satın almak için sayfa ile birlikte sizi takip eden; Mavi Baloncuk‘ ta bulunan Bilet Ara butonuna basın. Karşınıza çıkan Bilet arama ekranında UÇAK sekmesini seçin. UÇAK sekmesini seçtikten sonra gerekli alanları doldurarak bilet arama işlemi gerçekleştirmiş olacaksınıkız.

Öncelikle : Nereden kısmını, sonrasında : Nereye kısmına gerekli bilgileri girdikten sonra tarih bilgisini girip sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Uçak biletlerini satışını yaptığımız başlıca Türk Hava Yolu Firmaları : THY, ANADOLUJET, PEGASUS, ATLAS GLOBAL, SUNEXPRES, BORAJET VE ONUR AIR firmalarıdir.

Yerli olmayan, yabancı Havayolu Firmaları arasında başlıcaları ise; UNITED AIRLINES, SWISS, LUTFHANSA, DELTA AIRLINES, BRITISH AIRWAYS, KLM, AIR CANADA, AIR FRANCE gibi firmalardır. Bilet arama sistemimizde Sekizyüz (800)’ den çok havayolu firması yeralmaktadır.

Satın almak istediğiniz Uçak Biletleri’ niz için arama işlemi yaptığınızda karşınıza çıkan havayolu firma listesinde; Biletler düşük fiyattan yüksek fiyata aralığına doğru sıralanır. Satın almak istediğiniz Ucuz Uçak Biletleri ise Biletlerinizi listenin en baş kısmında bulunan biletlerden tercih edebilirsiniz.

Class olarak farklı sınıflarda bilet satın almak istiyorsanız; Açılan listede altlara doğru bakarak farklı sınıflardaki biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Bir hatrlatma olarakta şunu bilmenizi isteriz; Yurt İçi Uçak Biletlerinden satın almak için sorgulama yapan yolcularımız aynı zamanda; Sağ üst köşede yer alan Aynı Seferleri Otobüs Bileti için sorgulayın yazısına tıklayabilir.  Böylece hem Uçak, hemde Otobüs için saniyeler içinde bilet araması gerçekleştirmiş olursunuz.

Uçak Bileti almak İçin Üyelik Gerekirmi ?

Uçak Bileti almak için Üyelik gerekirmi? diye soruyorsanız; Hayır Üyelik gerekmiyor. Uçak Biletleri’ nizi sadece üç etapta hemde üye olmadan kolayca satın alabilirsiniz. İşlemleriniz için ekstra komisyon alınmamamktadır.

Enucuzotobüsbileti.com üzerinden  yaptığınız bilet sorgulama işleminin avantajı ise; aynı nokta için sorguladığınız uçak seferlerinde ki uçak firmalarıyla saat ve fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun hava yolu biletini sunmaktır.

Online Uçak Biletlerinizi satın alırken doldurduğunuz bilgiler detaylı olarak cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir. Aynı zamanda vermiş olduğunuz E-mail adresine elektronik bilet olarakta yollanmaktadır. Gelen bilgiler arasında dikkat edilmesi gereken önemli şeylerden biriside size verilen özel pnr numarasıdır.

Uçak Bileti üstündeki PNR nosu nedir ?

Uçak Biletinizin üzerindeki Pnr numarası nedir? Bilet satın aldığınızda bilgilerinizin numaralı olarak tutulduğu özel bir şifredir. Bu şifre ile Biletiniz ile alakalı birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapabileceğiniz bu işlemlerden bazıları ise şunlardır; Online Check-in , Sefer Değişikliği, Uçuş Tarih Değişikliği, Özel olarak koltuk seçimi, Uçakta Yemek ve İçecek Siparişi, Sınıf Değişikliği gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz..

Böyle bir işlem yapmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken önemli yer ise; Bu işlemleri yapmak için Uçak Biletlerinizi satın aldığınız Hava yolu Firması’ nın web sitesi üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Örneğin: www.enucuzotobüsbileti.com‘ dan Türk Hava Yolları veya Pegasus Havayolları ile uçabileceğiniz bir bilet satın aldınız diyelim. Uçak Biletlerinizde yukarıda listesini verdiğimiz bir değişiklik islem yapmak istediğinizi varsayım.

Türk Hava Yolları Firmasının Resmi Web Sitesi Üzerinden PNR başlığında bulunan bölümü seçerek bütün işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uçak Biletlerinizi www.enucuzotobüsbileti.com ile almış olsanızda PNR ile bütün ilgili havayolu firmaları üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Açık paradan kastımız uçuş seferiniz iptal oldu ise veya tarih, saat aralığı değişti ise; Hemen bilet sorgulama ekranı üzerinden PNR sekmesine tıklayarak size verilen PNR numarasını yazıp sorgulatarak ekranda çıkan biletinizi iptal edebilirsiniz.

Bilet iptal edildikten sonra o pnr numarası ile satın aldığınız para ile başka bir bilet satın alabilirsiniz. Bu işlemi yapmakta eğer zorlanıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede işlemlerinizi hızlandıralım.

Uçak Biletlerinde İptal ve İade Şartları

Uçak Biletlerinde İptal – İade işlemleri Otobüs Bileti İptal işlemlerinden çok farklıdır. Otobüs Bileti iptal edilirken son zaman seyahatin başlamasına son 1 saat kalaya kadardır. Havayolu Firmalarında ise durum çok daha farklıdır.

Havayolu Firmalarında Biletler, Promosyon, Ekonomik ve Busines olarak seçeneklere ayrılmaktadır. Aldığınız bilet; Promosyon sınıfı bir bilet ise ilk 20 Dakika içersinde cezasız değişiklik ve iptal işlemi yapılabilir. 20 dakikanın geçmesi  durumunda ise biletlerde tarih değişikliği veya iptal gibi bir şey söz konusu değildir.

Biletinizi Ekonomik bilet olarak satın almış iseniz ilk 20 Dakika içersinde Cezasız olarak İptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. 20 dakikanın sona ermesinin ardından Aldığınız bilette bir tarih değişikliği yada İptal işlemi yapmak isterseniz; Bu Bilet CEZALI olarak iptal edilir. Paranız size  kesintili olarak iade edilir. Ücret farkı ile tarih ve Rota değişikliği yapılabilir.

Biletiniz BUSINESS kategorisinde bir Bilet ise; Bu biletlerde herhangi bir  durumda ve tarihte biletinizi ücretsiz ve cezasız olarak İptal – İade yada tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Uçak Biletlerinizin hangi sınıfta bir bilet olduğunu belirleyen durum biletinizin fiyatıdır. Bilet satın almak için arama yaptığınızda; Aynı sınıfta farklı fiyatlar görürsünüz. İşte bu farklılıklar Biletinizdeki Promosyon, Ekonomik yada Business sınıflarıdır.

Sınıf farklılıklarına göre uçak içersinde avantajlarınız bulunmaktadır. Enucuzotobüsbileti olarak şimdiden İyi yolculuklar diliyoruz.

En Ucuz Uçak Bileti Seferleri

En Ucuz Yurt İçi Uçak Bilet Fiyatları

Yurt İçi Uçak Biletimi almak istiyorsunuz? En Ucuz Uçak Biletleri ve Uçak Bilet Fiyatları Enucuzotobüsbileti.com ile 3 adımda karşınızda. Türkiye genelinde şu anda satışta olan Yurt İçi Uygun Uçak Biletleri aşağıdaki listede bulunmaktadır.
Antalya – Adana Uçak Bileti Fiyatları ( 30 EYLÜL )37 TL.
İstanbul – İzmir Uçak Bileti Fiyatları ( 12 EKİM )37 TL.
İzmir – İstanbul Uçak Bileti Fiyatları (16 EKİM )37 TL.
Adana – Antalya Uçak Bileti Fiyatları ( 11 EKİM )37 TL.
İzmir – Konya Uçak Bileti Fiyatları ( 10 EKİM )37 TL.
İstanbul – Antalya Uçak Bileti Fiyatları ( 25 EKİM )37 TL.
Antalya – İzmir Uçak Bileti Fiyatları ( 12 EKİM )37 TL.
Adana – İzmir Uçak Bileti Fiyatları ( 10 EKİM )37 TL.
İzmir – Antalya Uçak Bileti Fiyatları ( 25 EKİM )37 TL.
Konya – İzmir Uçak Bileti Fiyatları ( 27 EKİM )37 TL.
Antalya – İstanbul Uçak Bileti Fiyatları ( 23 EKİM )37 TL.
İzmir – Adana Uçak Bileti Fiyatları ( 11 EKİM )37 TL.
Yukarıda verilen Uçak Bileti fiyatları son 5 günlük fiyatları kapsamaktadır. Güncel Uçak Bileti Fiyat bilgisi için lütfen sorgulama yapınız. Bu sayede Yurt İçi Uygun Uçak Biletleri’ nizi alma şansını kolayca yakalayın

 

En Ucuz Yurt Dışı Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Yurt Dışı Uçak Bileti Fiyatları

Yurt Dışı Uçak Biletleri almak istiyorsanız En Ucuz Uçak Biletleri ve Uçak Bilet Fiyatları Enucuzotobüsbileti.com ile 3 adımda karşınızda.

Türkiye genelinde şu anda satışta olan Yurt Dışı Uygun Uçak Biletleri aşağıdaki listede bulunmaktadır.

İstanbul – Lefkoşa Uçak Bileti Fiyatları ( 16 EKİM )92 TL.
İstanbul – Tiflis (Tibilisi) Uçak Bileti Fiyatları ( 06 EYLÜL )39 TL.
İstanbul – Londra Uçak Bileti Fiyatları (07 KASIM )172 TL.
İstanbul – Berlin Uçak Bileti Fiyatları ( 18 TEMMUZ )175 TL.
İstanbul – Amsterdam Uçaki Bileti Fiyatları ( 25 EKİM )177 TL.
İstanbul – Düsseldorf Uçaki Bileti Fiyatları ( 19 TEMMUZ )177 TL.
İstanbul – Paris Uçak Bileti Fiyatları ( 11 EKİM )185 TL.
İstanbul – Tahran Uçak Bileti Fiyatları ( 15 EKİM )187 TL.
İstanbul – Kiev Uçak Bileti Fiyatları ( 01 KASIM )238 TL.
İstanbul – Dubai Uçak Bileti Fiyatları ( 25 EKİM )380 TL.
İstanbul – New York Uçak Bileti Fiyatları ( 27 EYLÜL )1072 TL.
İstanbul – Tokyo Uçak Bileti Fiyatları ( 01 KASIM )1382 TL.
Yukarıda verilen Yurt Dışı Uçak Bileti fiyatları son 5 günlük fiyatları kapsamaktadır. Güncel Yurt Dışı Uçak Bileti Fiyat bilgisi için lütfen sorgulama yapınız. Bu sayede Yurt Dışı Ucuz Uçak Biletlerinizi alma şansınız yükselicektir.