YURTİÇİ UÇAK BİLETİ

Yurt İçi Uçak Bileti’ mi arıyorsunuz ?

Enucuzotobüsbileti.com Türkiye’ de bulunan bütün Havayolu Firmaları’ nın Yurt içi Uçak Biletleri‘ ni iki adımda en ucuzdan en pahalıya doğru listeleyerek sizlere sunuyor.

Ülkemizde hizmet vermekte olan Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, AtlasGlobal, BoraJet ve SunExpress gibi Havayolu Firmalarının Yurt içi Uçak Biletleri‘ ni, Havayolu Firmaları’ nın uyguladıkları uçak bileti kampanyaları’ nıda kapsayacak şekilde kendi Uçak Bileti arama konsolu üzerinden sizlere sunuyor.

Havayolu Firmaları’ nın Yurt içi Uçak Biletleri satarken uyguladıkları Engelli, Yaşlılık, Öğrenci, Çocuk ve Bebek ve Asker indirimi gibi herzaman kampanya seçeneklerinde yer alan indirimlere uçak biletinizi arama işlemi yaparken seçebilirsizin.

Bu sayede arama yaptığınız firmanın uçak biletini daha ARA işlemini gerçekleştirmeden fiyatı indirimli olarak sorgulama fırsartını yakalıyorsunuz. Bu sayede ayrı ayrı uçak firmalarını internette bulup her uçak firması için ayrı ayrı zaman harcamak zorunda kalmıyorsunuz.

İşte Enucuzotobüsbileti.com’ un sizlere sunduğu en iyi hizmetlerden bir taneside budur.. Siz değerli yolcularımıza Yurt içi Uçak Biletleri alımlarında HIZ katıyoruz. Havayolu Taşımacılığında gelişen Teknoloji sayesinde artık işlemlerimiz çok hızlı ve kolay yapmanız gereken tek şey sloganımız olan Hıza Ayak Uydur‘ mak

Yurt İçi Uçak bileti’ ni satın almak için ne yapmalıyım ?

Yurt İçi Uçak Bileti satın alma işlemleriniz için yapılması gereken adımlar arasında öncelikle web sitemiz üzerinde bulunan bilet arama ekranı üzerinde seyahat edeceğiniz rotasyon bilgilerini yani Nereden ve Nereye kısımlarına bilgilerinizi girmelisiniz. sonrasında Tarih bilgisini girerek Uçak Bileti arama işlemini başlatabilirsiniz.

Bilet arama işlemi sonrasında karşınıza çıkan ekranda uçak bilet fiyatları seçeneklerine bakarak bir Havayolu Firması seçebilirsiniz. Seçtiğiniz uçak firmasından sonraki ilerleme seçeneğinde sizden istenilen 3d Security seçenekli Kredi Kartı, Kimlik ve E mail ve Cep Tel bilgilerinizi girmeniz istenicek

Bundan sonraki işlemde Cep telefonunuja gelen Uçak Bileti’ nin dijital kodlarınıda barındıran mesajla Havalimanına gitmek. Ardından ilgili Havayolu Firmasının bulunduğu ofise Kimliğinizi göstererek Check-in yaptırıp keyifle yolculuğunuz gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt içi Uçak ile Yapacağım Yolculukta Bagajımı Nasıl Hazırlamalıyım ?

Yurt içi Uçak ile yapacağınız yolculuk esnasında yanınıza iki tipte Bagaj alabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi yanınızda taşıyabileceğiniz Kabin Bagajı olarak adlandırılan Bagajdır. Bu bagajınızın ağırlığı Bazı Havayolu Firmalarında farklılık göstersede 7 – 8 Kiloyu geçmemesine özen göstermelisiniz.

Diğer Bagaj türü ise Yurt İçi Uçak Bileti‘ ni satın aldığınız Havayolu Firması’ nın kargo bölümünde taşınan ve Uçak Firmalarına göre farklılık gösterebilen 15 ila 20 Kilo arasında sınırlandırılan Kargo Bagajı‘ dır. Uçak bileti’ nizi satın aldığınızda biletinizin üzerinde Ücretsiz olarak maximum taşıyabileceğiniz bagaj kilosu mutlaka yazmaktadır.

Olası sebeplerden yada nedenlerden dolayı Kargo Bagajınız 20 Kilonun üzerinde olabilir. Böyle durumlarda Havayolu Firmaları’ nın farklı ilave Bagaj İlave ücretleri olmaktadır. Kilogram başına + Bagaj Ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda bir sıkıntı yaşamamanız açısından Havalimanı’ na gitmeden önce ilgili havayolu firmasının Bagaj Fiyatları‘ nı öğrenerek kendinizi hazırlamanız daha doğru olacaktır.

İlk Defa Uçakla Seyahat edeceğim Check-in İşlemi nedir ?

İlk defa uçak ile seyahat edeceğinizden dolayı Check-in kelimesi size yabancı bir terim gibi gelebilir. Check-in işlemi uçak bileti’ ni Web sitemizden yada Acentamızdan satın alan yolcularımızın, Seyahat edecekleri Havalimanında ilgili olan Havayolu Firması’ nın ofisine giderek işlem yaptırmasıdır.

Check-in işlemi uçakta yolculuk esnasında oturduğunuz koltuğun tanımlandığı, Kimlik doğrulamanızın yapıldığı ve Yolcu Biniş Kartının yolcuya verildiği ardındanda Bagajınızı teslim ederek Bagaj Fişinizi aldığınız işlemlerin adına denir.

Check-in işlemleri internet üzerinden de yapılmaktadır. Ancak internet üzerinde yapılan Check-in işlemlerinde yolcudan 10 TL ve üzeri civarlarda ücret talep edilir. Havalimanında yapılan Check-in işlemlerinde ise asla ücret talep edilmez.

Yapacağınız uçak yolculuklarında bir sıkıntı yaşamamanız için Ülkemizdeki bazı olaylardan ötürü Havalimanlarındaki güvenlik seviyesi arttırıldığından özellikle büyük ve Hava trafiği yoğun şehirlerden yolculuklarına başlayacak olan yolcularımız Havalimanında en erken 2 saat öncesinde gitmeleri doğru olacaktır. Aksi takdirde güvenlik sebebi ile işlemler uzun süreceğinden uçağınızı kaçırabilirsiniz.

Yaptırdığınız Check-in işleminden sonra size verilecek olan kapı numarasına doğru ilerleyebilirsiniz. Uçak için kapıların açılmasından sonra uçağa doğru ilerleyebilirsiniz. Biletinizi elinizde bulundurmayı unutmayın. Şimdiden İyi Yolculuklar..